Zamów serwis i otrzymaj Pakiet Powitalny! (w cenie specjalnej 49,90 zł)+ Premia GRATIS!

Cenne chwile!

Piękno przyrody na porcelanie.

Podano do stołu. Zapraszamy!

Clematis. Piękno kwiecistego wzoru.

Piękna, ponadczasowa zastawa stołowa Clematis, to efekt unikalnej współpracy Fyrklövern z cenioną na całym świecie fińską firmą Vallila. Kwiatowy wzór zdobiący serwis, jest głównym motywem nowatorskiej kolekcji marki, zatytułowanej „Odważ się na zmiany" i stanowi swojego rodzaju przesłanie, by czerpać radość z każdego dnia. Firma Vallila szczyci się długoletnią tradycją w tworzeniu naturalnych i jednocześnie niezwykle eleganckich w swojej prostocie projektów. Serwis Clematis, dekorowany pięknymi kwiatami w subtelnych barwach, jest niczym radosny ogród i stanowi uroczą aranżację każdego stołu. Niech zastawa stołowa Clematis stanie się inspiracją do odkrywania radości jedzenia i niezapomnianych spotkań w Twoim domu! Zapraszamy do stołu!

PROMOCJA! 2 talerze za jedyne 49,90 zł ! + PREMIA* SPECJALNA GRATIS!

* Premię otrzymasz wraz z drugą przesyłką

GWARANCJA SOLIDNOŚCI

  • Serwisy produkowane wyłącznie dla Fyrklövern.
  • Produkty dostępne tylko u nas. Nie kupicie ich Państwo nigdzie indziej na rynku.
  • Możliwość zwrotu i odstąpienia od zamówienia w ciągu 14 dni.
  • W 100% wymieniamy towar uszkodzony podczas transportu.

TAK! Chcę sprawdzić, jak serwis będzie prezentował się na moim stole. Pakiet Powitalny otrzymuję w cenie promocyjnej 49,90 zł. Tym samym zapewniam sobie możliwość zebrania pozostałych Zestawów (każdy po 2 talerze: obiadowy i sałatkowy) w cenie kolekcjonerskiej 149 zł (plus koszty pakowania i wysyłki 29,95 zł).
Po otrzymaniu Pakietu Powitalnego, raz w miesiącu będę otrzymywać kolejne Zestawy z zamówionego Serwisu Kolekcjonerskiego. Serwis składa się z 12 Zestawów (w tym Pakiet Powitalny), ale to ja zdecyduję, ile ich zbiorę. Zgodnie z Warunkami Umowy, mam prawo odstąpienia od umowy lub do rezygnacji w każdej chwili.

  • Państwa dane będą przetwarzane przez Fyrklövern Sp. z o.o., ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa w celu realizacji zamówienia oraz bezpośredniego marketingu własnych produktów i usług. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia.