Zamów serwis i otrzymaj Pakiet Powitalny! (w cenie specjalnej 49,90 zł)+ Premia GRATIS!

Niezapomniane wspólne chwile.

Urocze połączenie: szafirowy deseń, platyna i śnieżnobiały środek.

Szeroki i elegancki asortyment.

Marianne Royal Blue. Projekt: Sigvard Bernadotte.

Ten ekskluzywny serwis został zaprojektowany przez znanego projektanta sztuki użytkowej - Sigvarda Bernadotte specjalnie dla Fyrklövern. Serwis ma glazurę o głębokim niebieskim kolorze oraz elegancki motyw z prawdziwej platyny. Inspiracją dla tego niezwykłego wzoru były margerytki. Szafirowy deseń na brzegach oraz gładki śnieżnobiały środek tworzą ujmujące połączenie. Platyna dopełnia całości.

PROMOCJA! 2 talerze za jedyne 49,90 zł ! + PREMIA* SPECJALNA GRATIS!

* Premię otrzymasz wraz z drugą przesyłką

GWARANCJA SOLIDNOŚCI

  • Serwisy produkowane wyłącznie dla Fyrklövern.
  • Produkty dostępne tylko u nas. Nie kupicie ich Państwo nigdzie indziej na rynku.
  • Możliwość zwrotu i odstąpienia od zamówienia w ciągu 14 dni.
  • W 100% wymieniamy towar uszkodzony podczas transportu.

TAK! Chcę sprawdzić, jak serwis będzie prezentował się na moim stole. Pakiet Powitalny otrzymuję w cenie promocyjnej 49,90 zł. Tym samym zapewniam sobie możliwość zebrania pozostałych Zestawów (każdy po 2 talerze: obiadowy i sałatkowy) w cenie kolekcjonerskiej 149 zł (plus koszty pakowania i wysyłki 29,95 zł).
Po otrzymaniu Pakietu Powitalnego, raz w miesiącu będę otrzymywać kolejne Zestawy z zamówionego Serwisu Kolekcjonerskiego. Serwis składa się z 12 Zestawów (w tym Pakiet Powitalny), ale to ja zdecyduję, ile ich zbiorę. Zgodnie z Warunkami Umowy, mam prawo odstąpienia od umowy lub do rezygnacji w każdej chwili.

  • Państwa dane będą przetwarzane przez Fyrklövern Sp. z o.o., ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa w celu realizacji zamówienia oraz bezpośredniego marketingu własnych produktów i usług. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia.