Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
read more
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
read more
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
read more

ÅSA’s CHRISTMAS WHITE

WSZYSCY MARZYMY o bajkowych, mieniących się blaskiem świętach Bożego Narodzenia!
Stwórz rodzinną, świąteczną atmosferę z tym niezwykłym serwisem dekorowanym bajkowymi skrzatami! Cudowna zastawa ÅSA’s CHRISTMAS WHITE daje wiele możliwości bajkowego nakrycia świątecznego stołu.

ing-sort-skalarELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły
ing-sort-bowling-sort-salt-pepparELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły

ZAPROŚ DO STOŁU BAJKOWĄ RODZINĘ SKRZATÓW

Urocze skrzaty w szarych kapturach to ludki miłe i przyjazne. Na serwisie ÅSA’s CHRISTMAS WHITE zagościła cała urocza skrzacia rodzinka –  Mama Vilma, Tata Valter, wuj Olle i skrzacie dzieci Viktor, Valle i maleńka Viktoria.
Stwórz świąteczny nastrój przy stole z tymi uroczymi postaciami.

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu ÅSA’s CHRISTMAS WHITE
ing-sort-vinELEGANCKIE SZKŁO
read more
ing-sort-glasELEGANCKIE SZKŁO
read more

Eleganckie szkło na świąteczne przyjęcie

Świętuj Boże Narodzenie z bajkowymi skrzatami Åsy i ciesz się smakiem napojów podawanych
w tym niezwykłym szkle!

Charakterystyczny, uroczy dekor podkreśla ekskluzywność serwisu i zachęca do miłych rozmów przy pięknie przyozdobionym stole. Celebrujmy wspólnie spędzany, świąteczny czas!

ing-sort-vin-parSZKŁO read more

ZASTAWA ÅSA’S CHRISTMAS WHITE

Uroczy serwis ÅSA’s CHRISTMAS WHITE daje wiele możliwości bajkowego nakrycia świątecznego stołu. Połóż na stole piękne, jasne serwetki i stwórz lśniąco białą dekorację lub połącz piękną porcelanę ze skarbami natury, jak szyszki, gałązki
i mech.

Zastawa ÅSA’s CHRISTMAS WHITE stanowi wspaniałą inspirację do stworzenia cudownego świątecznego nastroju. Oczaruj swoich gości i spraw, aby Święta były wyjątkowe i niezapomniane dla wszystkich! Z bajkowymi skrzatami Åsy wszystko jest możliwe!

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio do Państwa domów. Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty! Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!