Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
read more
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
read more
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
read more

ÅSA’S WINTER

Stwórz własne zimowo-świąteczne tradycje z Serwisem ÅSA’S WINTER, który pozwoli Ci przygotować niezapomniane zimowe przyjęcie oraz nastrojową wigilijną kolację!

ing-sort-skalarELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły
ing-sort-bowling-sort-salt-peppar

Tej zimy nakryj stół z Serwisem ÅSA’S WINTER

Aby rodzinne spotkania przy wspólnym stole stały się najpiękniejszą tradycją, stworzyliśmy i mamy wielką przyjemność zaprezentować po raz pierwszy w Polsce wyjątkowy Serwis ÅSA’S WINTER, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Ekskluzywny i szeroki asortyment zastawy pozwoli Ci przygotować niezapomniane zimowe przyjęcie oraz nastrojową Wigilijną kolację! Niezwykle praktyczna porcelana Åsa’s Winter nadaje się do mycia w zmywarce i stosowania w kuchence mikrofalowej.

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu ÅSA’S WINTER
ing-sort-vinELEGANCKIE SZKŁO
read more
ing-sort-glasELEGANCKIE SZKŁO
read more

ELEGANCKIE SZKŁO SERWISU ÅSA’S WINTER

Ekskluzywna seria specjalnie szlifowanych kryształowych kieliszków będzie przepiękną dekoracją każdego stołu! W skład asortymentu wchodzą: kieliszki do wina, piwa i soków, a także kieliszki do wódki, likieru i szampana. Elegancja i najwyższa jakość!

ing-sort-vin-parSZKŁO read more

ZASTAWA ASA’S WINTER

Dzięki naszej nowej zastawie, dekorowanej niezwykłymi skrzatami – zaprojektowanymi przez znaną i lubianą w całej Skandynawii artystkę Asę Götander, stworzysz wspaniałą zimowo-świąteczną atmosferę, która zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych członków Twojej rodziny. Szeroki asortyment przepięknej porcelany, zdobionej całą rodziną skrzatów, na czele z mamą Vilmą, tatą Valterem, dziećmi Viktorem, Viktorią i Valle oraz wujkiem Olle, to wyjątkowa gratka dla miłośników cudownych familijnych przyjęć na co dzień i od święta! Najwyższej jakości, trwała porcelana skaleniowa, urzekające, ręcznie litografowane zdobienia oraz wyjątkowy design tworzą ponadczasowy Serwis Obiadowy, który będzie wspaniałą pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie!

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio do Państwa domów. Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!