Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
read more
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
read more
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
read more

DIAMOND

Serwis DIAMOND to idealna propozycja dla osób, które z pasją podchodzą do życia i cieszą się każdą piękną chwilą. Wzór dekorujący porcelanę, inspirowany diamentowymi szlifami oraz zdobienia z 18 – karatowego złota dodają elegancji i zapewniają poczucie luksusu.

ing-sort-skalarSALATERKI
zobacz też inne elementy serwisu
ing-sort-bowlELEMENTY SERWISU
zobacz więcej
ing-sort-salt-pepparELEMENTY SERWISU
zobacz więcej

PASJA PROJEKTOWANIA

Diamenty, to drogocenne klejnoty, synonim wiecznego piękna i luksusu. Ponadczasowe piękno diamentu, zauroczyło także skandynawskich projektantów Gitte oraz Henninga i stało się inspiracją do wykreowania tego unikalnego serwisu.

Firma jubilerska Dyrberg/Kern to pasja, kreatywność i jakość. Po ponad 30 latach w branży wyrobów luksusowych, skandynawscy projektanci Gitte Dyrberg i Henning Kern, osiągnęli sukces na skalę światową. Unikatowe produkty marki sprzedawane są w ponad 30 krajach, a firma szczyci się uznaniem Klientów, ceniących sobie piękny, ponadczasowy design i najwyższą jakość.

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu DIAMOND!

Wyjątkowe szkło

ing-sort-vining-sort-glas

Kolekcja szkła DIAMOND CRYSTAL COLLECTION, stworzona z wielkim pietyzmem przez projektantów Dyrberg/Kern, to klasa sama w sobie. Kieliszki do wina i szampana oraz gustowne szklanki do napojów, wspaniale sprawdzą się podczas wieczornych spotkań z przyjaciółmi! DIAMOND CRYSTAL COLLECTION to szkło, które podkreśli rangę każdej uroczystości.

ing-sort-vin-par

DIAMOND GREY COLLECTION

Niezwykły blask diamentów został odzwierciedlony w tej kolekcji poprzez przepiękny wzór połyskujący w różnych odcieniach subtelnej szarości i srebrzystych pereł.

Diamentowe refleksy zdobią trzy naczynia z tej serii: talerz dekoracyjny, talerzyk na chleb oraz miseczkę na przystawki. Krawędzie naczyń pokryte są prawdziwym złotem!

DIAMOND GOLDEN COLLECTION

Luksusowa seria DIAMOND GOLDEN COLLECTION stanowi niezwykłe dopełnienie zastawy stołowej. Pozłacane elementy odbijają promienie światła i rozpraszają blask na pięknie udekorowany stół. Uroczy wazon, talerz dekoracyjny, świecznik i salaterka tworzą wytworną aranżację na każdą okazję. Kropkę nad ”i” stanowią porcelanowa solniczka i pieprzniczka w kształcie diamentu, które lśnią na stole niczym drogocenne klejnoty.

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne
w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio
do Państwa domów.

Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona
do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu.

Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski
i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!