Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
zobacz szczegóły
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
zobacz szczegóły
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
zobacz szczegóły

MAGIC GARDEN WHITE

Finezyjny Serwis – na co dzień i od święta!

MAGIC GARDEN WHITE w odcieniach bieli i szarości to wyjątkowa propozycja dla wielbicieli klasycznej porcelany. Perłowo-grafitowy motyw kwiatów na białej zastawie zachwyca delikatnością i klasyką designu.

ing-sort-skalarELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły
ing-sort-bowl

Serwis MAGIC GARDEN WHITE na co dzień i od święta

Białe elementy Serwisu MAGIC GARDEN WHITE świetnie sprawdzą się podczas eleganckich przyjęć, uroczystości czy codziennych spotkań przy stole! Nowy Rok, niedzielny obiad lub brunch – świętujmy razem!!

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu MAGIC GARDEN WHITE
ing-sort-vining-sort-glas

MAGIC GARDEN WHITE – subtelność i elegancja!

Ta wytworna Zastawa zdobiona prawdziwą platyną i subtelnym motywem kwiatów podkreśli elegancję wszystkich ważnych spotkań w gronie przyjaciół i bliskich. Serwis MAGIC GARDEN WHITE stanowi wspaniałą bazę do tworzenia własnych kompozycji aranżacyjnych a luksusowe elementy w odcieniach bieli i szarości sprawdzą się na każdym stole.

ing-sort-vin-parSZKŁO read more

MAGIC GARDEN WHITE inspiracja na każdą okazję

Serwis stworzony przez znanego, norweskiego florystę Finna Schjøll oraz projektantkę Annę Handell. To połączenie prostego skandynawskiego designu z subtelnym grafitowo – perłowym motywem kwiatów na wytwornej porcelanie. Urok, elegancja i styl!

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio do Państwa domów. Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!