Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
read more
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
read more
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
read more

MOMENTS CHRISTMAS

Subtelny design, perłowy relief, zdobienie ze złota oraz przyciągająca wzrok czerwień, to harmonijne połączenie, które zachwyca elegancją i niezwykłym urokiem.

ing-sort-skalarELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły
ing-sort-bowling-sort-salt-peppar

MOMENTS CHRISTMAS

by MARIA MONTAZAMI

Czarująca szwedzka gwiazda Maria Montazami szczególną uwagę przykłada do celebracji Świąt! Ten cudowny czas spędzony z najbliższymi, jest dla całej rodziny niezmiernie ważny i wyjątkowy. Aby nadać mu wyjątkową oprawę, Maria we współpracy z Fyrklövern i ilustratorką Anną Handell stworzyła przepiękny serwis, który odzwierciedla ważne, tradycyjne wartości. Subtelny design, dekor z wijącej się jemioły, delikatne girlandy, spadające z nieba śnieżynki i ciepła czerwień, to cudowne połączenie, które przywodzi na myśl szczęśliwe, świąteczne chwile spędzone z najbliższymi. Każdy chce zatrzymać takie Święta w swojej pamięci jak najdłużej.

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu MOMENTS CHRISTMAS
ing-sort-vinELEGANCKIE SZKŁO
read more
ing-sort-glasELEGANCKIE SZKŁO
read more

Świąteczne luksusowe szkło

Z zastawą MOMENTS CHRISTMAS, wspaniale współgra kolekcja szkła. Kieliszki do wina, szampana oraz wódki, szklanki do napojów – gustowne i eleganckie, doskonale sprawdzą się na każdą okazję i będą stanowić luksusowy dodatek na świątecznym stole!

ing-sort-vin-parSZKŁO read more

FILOZOFIA DESIGNU

Inspiracją dla stworzenia świątecznego serwisu stały się własne wspomnienia Marii, szczególnie te, związane z okresem dzieciństwa. Wijące się kolorowe girlandy, lśniące gwiazdy i spadające z zimowego nieba płatki śniegu – to wszystkie znalazło odzwierciedlenie w ilustracjach Anny Handell.

Ponadczasowy design, lśniące złote brzegi porcelany i wijący się perłowy wzór udekorowany listkami zimowych drzew, dodały naczyniom finezji i luksusu. Ciepła czerwień dekorująca talerze oraz pozłacane płatki śniegu, na środku wybranych elementów serwisu, przywodzą na myśl najpiękniejsze świąteczne momenty.

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio do Państwa domów. Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!