Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
zobacz szczegóły
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
zobacz szczegóły
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
zobacz szczegóły

NORDIC BLUE

Błękitne niebo, słońce, las, radosna atmosfera, to miłe wspomnienia lata i wypoczynku. Aby ten wyjątkowy klimat mógł nam towarzyszyć przez cały rok, stworzyliśmy serwis NORDIC BLUE, który przywołuje na myśl wyjątkowe chwile spędzone na łonie natury.

ing-sort-skalarELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły
ing-sort-bowling-sort-salt-peppar

Uroczysta Zastawa NORDIC BLUE

Zaaranżuj stół w odcieniach bieli i błękitu, a naturalne elementy przyrody, niech dopełnią całości i podkreślą unikalność serwisu. Udekoruj stół lnianymi serwetami, w głębokim granatowym kolorze,który będzie wspaniale współgrał z tonacją zastawy i uwypukli jej piękno i urok. Błękit, biel i skandynawskie wzornictwo, to połączenie, któremu nie można się oprzeć! Świętujmy w pięknym stylu

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu NORDIC BLUE
ing-sort-vining-sort-glas

Asortyment serwisu NORDIC BLUE

Szeroki asortyment serwisu obiadowego NORDIC BLUE bedzie elegancką ozdobą każdego stołu i zaspokoi gusta najbardziej wymagających Klientów! Najwyższej jakości porcelanowe talerze, praktyczne półmiski,wytworne salaterki i funkcjonalna waza oraz delikatne szkło na wykwintne napoje – to asortyment doskonały! Niech serwis NORDIC BLUE, stanie się inspiracją do niezapomnianych spotkań w Twoim domu.

ing-sort-vin-parSZKŁO zobacz wiecej

ZASTAWA NORDIC BLUE

Wielu z nas marzy o tym, aby lato trwało przez cały rok. Dlatego z myślą o wielbicielach wakacyjnych klimatów, stworzyliśmy serwis, który przywodzi na myśl nieskażoną skandynawską przyrodę oraz wspaniałe letnie chwile. Filozofia designu – wyrażona poprzez bajeczną skandynawską naturę, skąpaną w promieniach letniego słońca to elegancja i urok, który zachwyci wszystkich miłośników przyrody, piękna i oryginalności. Harmonijne połączenie estetyki, designu i funkcjonalności, zostało osiągnięte poprzez wyjątkowy projekt Anny Handell oraz najwyższej jakości porcelanę. Dzięki temu powstał piękny i niezwykle praktyczny serwis, który będzie ozdobą każdego stołu.

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio do Państwa domów. Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!