Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
read more
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
read more
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
read more

Royal Dream

Wytworny serwis ROYAL DREAM pomysłu czołowego szwedzkiego projektanta mody haute couture to spełnienie marzeń o serwisie w królewskim stylu. Lśniąco – perłowa porcelana, platynowy dekor oraz ozdobne wstęgi tworzą unikalną dekorację każdego stołu.

ing-sort-skalarSALATERKI
zobacz też inne elementy serwisu
ing-sort-bowlELEMENTY SERWISU
zobacz więcej
ing-sort-salt-pepparELEMENTY SERWISU
zobacz więcej

Kolekcja ROYAL GARDEN

Serwis stołowy ROYAL DREAM uzupełniają trzy porcelanowe dzieła sztuki: talerz dekoracyjny, talerzyk na przystawki oraz urocza salaterka z przykrywką. Te unikatowe elementy, zdobione motywami wijącego się groszku i pastelowych motyli, na subtelnym, zielonym tle, zabierają nas wprost do królewskiego ogrodu. Wytworność, elegancja i subtelność w najlepszym wydaniu!

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu ROYAL DREAM!

Wyjątkowe szkło

ing-sort-vining-sort-glas

Inspirując się elegancją, Lars Wallin zaprojektował eleganckie szkło w ostrygowo – grafitowym odcieniu, które stanowi wspaniałe uzupełnienie serwisu obiadowego. Szykowna stylistyka wspaniale współgra ze zdobieniami na porcelanie. Najwyższej jakości szkło, dekorowane prawdziwą platyną to ponadczasowa elegancja. Wszystkie elementy noszą pieczęć Larsa Wallina.

ing-sort-vin-par

Zastawa stołowa

Ponadczasowy serwis ROYAL DREAM, przypadnie do gustu każdemu Miłośnikowi piękna i elegancji. Subtelny design i wyszukane wzornictwo, tworzą wyjątkową porcelanę. Wytworność, urok i styl na każdy dzień. Aby podkreślić unikalność serwisu, udekoruj stół uroczymi elementami z kolekcji ROYAL GARDEN, i poczuj się jak w królewskim ogrodzie. Talerz dekoracyjny, talerzyk na przystawki i niezwykła salaterka z przykrywką zachwycą Twoich Gości! Niech serwis ROYAL DREAM, stanie się inspiracją do wspólnych, niezapomnianych spotkań przy stole.

Ideologia powstania designu

Projektując serwis ROYAL DREAM, Lars Wallin marzył przede wszystkim o stworzeniu ponadczasowej zastawy, pełnej królewskiej elegancji. Inspirację odnalazł we własnym atelier, pomiędzy paletami kolorów, wstążkami oraz materiałami najwyższej jakości.

Artystka Anna Handell, przenosząc projekt ROYAL GARDEN na porcelanę najwyższej jakości, kierowała się przesłaniem, aby codzienności nadać królewskiego klimatu tak, by każdy z nas mógł cieszyć się odrobiną luksusu. Połączenie kwiecistych elementów z kolekcji ROYAL GARDEN z serwisem ROYAL DREAM tworzy przepiękną i niezapomnianą harmonię na stole.

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne
w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio
do Państwa domów.

Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona
do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu.

Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski
i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!