Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
read more
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
read more
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
read more

SANTA CHRISTMAS

Radosne, pełne miłości i spokoju Święta Bożego Narodzenia, to marzenie każdego z nas.
Stwórz świąteczną atmosferę z niezwykłym serwisem SANTA CHRISTMAS, dekorowanym pięknymi ilustracjami świątecznych krasnali!

ing-sort-skalarELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły
ing-sort-bowling-sort-salt-peppar

SPEŁNIENIE ŚWIĄTECZNYCH MARZEŃ

Motyw krasnoludków w czerwonych czapeczkach, przywodzi na myśl bajkowy nastrój i cudowny spokój ducha, gdzie wszystkimi świątecznymi sprawami zajmują się te pracowite ludki. Serwis SANTA CHRISTMAS, zdobiony platyną, spadającymi z nieba płatkami śniegu oraz dekorem uroczych krasnali, to spełnienie pragnień wielu z nas. Spędź niezapomniane Święta, zajadając łakocie z miseczek w kształcie serca, oświetl stół nastrojowymi świecznikami i spraw, aby urok krasnali zachwycił wszystkich gości.

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu SANTA CHRISTMAS
ing-sort-vinELEGANCKIE SZKŁO
read more
ing-sort-glasELEGANCKIE SZKŁO
read more

ELEGANCKIE SZKŁO SERWISU SANTA CHRISTMAS

Aby stół wyglądał jeszcze piękniej, oferujemy naszym Klientom, wyjątkowe szkło, po które sięga się z prawdziwą dumą nakrywając stół na wszelkie okazje. Połączenie grawerowanego diamentem wzoru pereł z subtelnym dekorem, to urok i elegancja. Doskonałe na co dzień i od święta!

ing-sort-vin-parSZKŁO read more

ZASTAWA SANTA CHRISTMAS

Artystka Anne Rooslien, wykreowała zastawę, która jednoczy całą rodzinę i łączy pokolenia. Ponadczasowy design, unikalne zdobienia i cudowne elementy w kształcie serca składają się na wyjątkowy serwis! Biała porcelana ręcznie zdobioną platyną, wprowadza nas w prawdziwą atmosferę Świąt.

Aby podkreślić ten wyjątkowy nastrój, udekoruj stół dodatkami w kolorach współgrających ze zdobieniami na serwisie. Rozłóż na stole małe gałązki pachnącego świerku, jabłka, orzechy oraz ustaw zapalone świece. Prawdziwe, pachnące magią święta zagoszczą w Twoim domu! Z serwisem SANTA CHRISTMAS odkryjesz wiele możliwości organizacji świątecznego przyjęcia. Zaproś do stołu świąteczne krasnale!

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio do Państwa domów. Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!