Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
zobacz szczegóły
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
zobacz szczegóły
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
zobacz szczegóły

SENTIMENT

Z radością przedstawiamy niezwykle uroczy Serwis SENTIMENT, który powstał we współpracy z najsłynniejszym szwedzkim organizatorem przyjęć, pasjonatem piękna i dekoracji wnętrz – Micaelem Bindefeldem. Idealnie nakryte stoły, elegancja i luksus to znak rozpoznawczy projektanta!

ing-sort-skalarELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły
ing-sort-bowling-sort-salt-peppar

SENTIMENT JUNIOR – porcelana dla najmłodszych

SENTIMENT JUNIOR to cudowny Serwis przeznaczony dla wszystkich dzieci. W skład zastawy wchodzą: kubek, talerz, miseczka, sztućce oraz mała urocza patera, idealna na uwielbiane przez naszych milusińskich pyszne smakołyki. Inspiracją do stworzenia tego unikatowego Serwisu były ukochane kotki rodziny: Isaac i Gustaf, które zakradając się po cichutku wśród piwonii, maków i niezapominajek, zostawiają za sobą ślady łapek. Zastawa została zaprojektowana specjalnie dla Simeona, syna Micaela.

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu SENTIMENT
ing-sort-vinELEGANCKIE SZKŁO
zobacz szczegóły
ing-sort-glasELEGANCKIE SZKŁO
zobacz szczegóły

UNIKALNE SZKŁO – STYLOWE I ELEGANCKIE

Aby dekoracja stołu była jeszcze bardziej wytworna, oferujemy naszym Klientom, wyjątkowe szkło,
które będzie wspaniałą ozdobą każdego spotkania. Połączenie wytwornego designu z subtelnym dekorem,
to urok i elegancja. Doskonałe na co dzień i od święta!

ing-sort-vin-parSZKŁO zobacz szczegóły

Z PASJI I SENTYMENTU DO PORCELANY

Już od najmłodszych lat Micael Bindefeld z radością ozdabiał stół na rodzinne przyjęcia oraz z pasją oddawał się ogrodnictwu. Podczas współpracy z Fyrklövern przy projektowaniu Serwisu SENTIMENT, inspiracją dla twórcy były wspomnienia z dzieciństwa, podróże po świecie oraz wielki sentyment do ręcznie dekorowanej porcelany jego ukochanej babci. Delikatna i ponadczasowa forma porcelany wspaniale podkreśla unikalny dekor składający się z kwiatów rosnących w ogrodzie Micaela w Aspvik. Szeroki asortyment Serwisu daje wiele możliwości dekoracji stołu, na co dzień i od święta!

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio do Państwa domów. Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!