Zamów
ing-sort-matTALERZ OBIADOWY
zobacz szczegóły
ing-sort-forrattTALERZ SAŁATKOWY
zobacz szczegóły
ing-sort-djupTALERZ GŁĘBOKI
zobacz szczegóły

WAVE

…inspirowana falami morskimi i naturą seria naczyń, której kształt nadały woda i powietrze.

ing-sort-skalarELEMENTY SERWISU
zobacz szczegóły
ing-sort-bowl

Udekoruj stół z WAVE

Seria WAVE to funkcjonalna, nowoczesna i elegancka zastawa stołowa, efekt wyjątkowej współpracy Fyrklövern z fabryką w Portugalii – kraju słynącego z długiej tradycji w produkcji naczyń z kamionki. Ręcznie wykonane i szkliwione elementy zastawy wyróżniają się niepowtarzalnym charakterem i same w sobie są małymi oryginalnymi dziełami sztuki. Każdy talerz czy półmisek jest unikalny i może nieco różnić się od drugiego, ale dzięki podobnemu odcieniu szkliwa cała seria łączy się w piękną i harmonijną całość, która zachwyca subtelnością, prostotą i nowoczesnością.

Skorzystaj ze specjalnej okazji na zakup serwisu WAVE
ing-sort-vining-sort-glas

Linie SHELL oraz WOOD – uzupełnienie doskonałe

Wspaniałym dopełnieniem serii WAVE jest minimalistyczna składająca się z dużego, okrągłego półmiska i mniejszych talerzy o organicznych, zaczerpniętych z natury kształtach – linia SHELL. Dodatkowo wykreowaliśmy dla Państwa unikatową serię WOOD, która składa się z deski do serwowania i talerzy wykonanych z pięknego drewna akacjowego. Idealnie nadaje się do podawania zarówno przekąsek, jak i pieczywa czy serów, a nawet kanapek na śniadanie oraz ciasta do popołudniowej kawy. Połącz kolekcje WAVE, SHELL i WOOD i nakryj do stołu w olśniewającym stylu.

ing-sort-vin-parSZKŁO read more

WAVE

Zgodnie z duchem czasu coraz częściej wybieramy produkty, które zostały wykreowane z troską o naturę. Wyroby unikalne i trwałe, które wystarczą na długie lata. Uniwersalna kamionka jest wykorzystywana przez człowieka od tysięcy lat, a dziś z powodzeniem używa się jej zarówno w restauracjach, posiadających gwiazdki Michelin, jak i w domowym zaciszu – na co dzień i od święta. Dzięki WAVE stworzysz aranżację stołu w nowoczesnym, harmonijnym skandynawskim stylu! Zaproś przyjaciół na wspaniałą ucztę! Stół udekoruj subtelnymi barwami, elementami z drewna i połyskującą kamionką o naturalnych kształtach! WAVE posiada wyjątkową zdolność do dopasowywania się do każdej aranżacji – prezentuje się wspaniale niezależnie od pory roku. Nasze wyroby z kamionki charakteryzują się wysoką jakością i są wypalane w wysokich temperaturach. Nadaje to powierzchni twardości, która pozwala na wielokrotne użytkowanie wyrobów przez długi czas. Produkty nadają się do mycia w zmywarce, podgrzewania w piekarniku i kuchence mikrofalowej.

Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Nasze ekskluzywne produkty nie są dostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Prestiżowa oferta trafia bezpośrednio do Państwa domów. Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy im możliwość ozdobienia stołu zastawą w zaciszu domowym, przekonania się, jak pasuje ona do charakteru danego wnętrza. Służymy również pomocą przy zamawianiu kolejnych elementów serwisu. Skorzystaj z naszej unikalnej oferty!

Kliknij, aby zamówić swój Serwis Kolekcjonerski i otrzymać Pakiet Powitalny w cenie PROMOCYJNEJ!